פרופיל חברה > מיצובישי > מערכת רב מאייד > Power Multi
מערכת רב מאייד POWER MULTIמערכת מיזוג האוויר
POWER MULTI  הינה מערכת גז רב מאייד המחברת עד 8 יחידות פנים מתקדמות ליחידה חיצונית אחת, ובכך חוסכות לך מקום יקר ושומרות על אסטטיקה גבוהה. שיטת התקנה פשוטה ונקיה המתבססת על צנרת גז דקה וגמישה לכל מאייד מאפשרת ניצול אופטימלי של חלל החדר ומשחק עם חללים ע"י התקנת יחידות ללא הנמכת תקרה או הנמכה נקודתית עפ"י תכנון אדריכלי.
  

ניתן לחבר את היחידה החיצונית למגוון רחב של יחידות פנים קומפקטיות ואסתטיות, גלויות או נסתרות בשליטה עצמאית. האופציה לתוספת יחידות לפי הצורך מספקת גמישות מקסימלית בעיצוב הפנים והתאמה מרבית לצרכים עתידיים. את היחידה החיצונית ניתן למקם על גג המבנה או בקצה המגרש.
מערכות אלו מבטיחות איכויות שקט שעוד לא הכרת, הן ביחידה החיצונית והן ביחידות הפנימיות.
 סדרת ה- POWER MULTI שומרת על רמת הלחות שבאוויר ומונעת תחושת יובש, משפרת משמעותית את איכותו, מסננת את האוויר מאבק ומבטיחה תנאים אופטימליים בחללים הממוזגים. חידוש מהפכני זה מתאפשר הודות למדחס האינוורטר הפועל בתפוקה משתנה ורציפה (בניגוד למזגנים רגילים שנכנסים לפעולה ומפסיקים לסירוגין). טכנולוגיה זו מאריכה את אורך חיי המדחס ומביאה לחיסכון של עד 45% בצריכת האנרגיה .
 הסדרה מתאימה למיזוג דירות, ווילות, ומשרדים קטנים.
DAIKIN
מיצובישי
LG
אלקטרה
חימום תת רצפתי  
מפזרי אויר  
חדשות
דרושים ראשי צוותים
טכנאי מיזוג אויר להתקנת מערכות מיזוג חכמות, שכר גבוה ורכב צמוד למתאימים
שנות נסיון:5-6 שנים
איזורים: ראשון לציון חולון בת ים
מוסר עבודה גבוה, הגדלת ראש ויצירתיות, ניסיון טכני, חשמלאי/ רישיון חשמל- יתרון, תודעת שירות גבוהה, יחסי אנוש מעולים, אמינות, חריצות, מוטיבציה גבוהה.
- רישיון נהיגה בתוקף.

דרושים עוזרי מתקין
עוזרים למתקין מערכות מיזוג אויר עם רקע טכני, יתרון לבעלי ניסיון

פותח ע"י סופטמדיה בניית אתרים