פרופיל חברה > LG > MULTI-V

MULTI-V


הדור הבא של מערכות
המיזוג המתקדמות מערכות MULTI V של LG בטכנולוגיית האינוורטר החדשנית והמתקדמת בעולם.


מערכת ה- MULTI V של LG, היא מערכת המיזוג המולטי מפוצלת המתקדמת בעולם, מתאימה הן למגזר העסקי, למשרדים ולבניני עסקים גדולים והן לבתי מגורים פרטיים. יתרונה המשמעותי של טכנולוגיית האינוורטר הינה שהיא מאפשרת להביא לחיסכון משמעותי ביותר בעלויות התפעול והאחזקה של מערכת המיזוג, חסכון של עד 50% בצריכת חשמל.

כמו כן, יתרון בולט נוסף הוא ההתאמה המושלמת לתשתיות הקיימות בדירות מגורים ובבניינים שנמצאים בתהליכי בניה, והפתרון הטכני הקל להתקנת הצנרת ויחידת העיבוי הוא שימוש בטכנולוגיית האינוורטר המותאמת במיוחד למגבלות המיקום והתכנון האדריכלי בחלל הדירה/ המשרד. המערכת גם מאפשרת תכנון גמיש והתקנה מהירה ונקייה.

בנוסף, המערכת מאפשרת התקנה של עד 40 יחידות פנימיות שכל אחת מהן מהווה מזגן עצמאי, ללא תלות ביחידות האחרות. בנוסף, המערכת ידידותית לסביבה, כוללת גז ירוק מהדור החדש, שאינה מחייבת את החלפת מערכת הגז כולה במקרה של תקלה.יתרונות חשובים נוספים של המערכת:
מאפשרת שימוש ביחידה אחת למספר רב של יחידות פנים (עד 40 יחידות) למעבה אחד, גמישות למיקום יחידת החוץ, ניתנת להתקנה בחדרי מכונות או בגגות ללא חשש לאורך הצנרת במרחק כולל של עד 300 מטר ו 50 מטר בהפרשי הגובה מתאים למשרדים, וילות, בתי ספר וכדומה.
חסכון במקום, במקום צ`ילרים ומגדלי קירור, נדרש שטח מצומצם למעבים.
חסכון תחזוקתי: אין צורך בטיפול במים, אבנית ועוד.
אין בעיות אסתטיות חיצוניות בחזית בנינים ווילות.
יחידות הקירור שקטות במיוחד, אין מפגעי רעש למשתמש או לשכנים.
מעברי הצנרת גמישים (צנרת נחושת) בקירות המבנה או בפירים, ההתקנה פשוטה וזולה (ביחס לפתרונות אחרים .גמישות רבה במיקום ובסוג היחידה הפנימית בהתאם לתכנון הפנים: ניתן להתקין יחידות עיליות בדגמים עיליים רגילים או בדגמי ART COOL פלזמה מעוצבים, יחידות נסתרות (לחץ סטטי נמוך), מיני מרכזי (לחץ סטטי גבוה), רצפתי/תקרתי (עם כיסוי וללא כיסוי), קסטה חד כיוונית, דו כיוונית וארבע כיוונים.
מודולאריות בתכנון ובהתקנה לפי שטחי מיזוג ולפי אזורים בבניין.
פעולת המערכות לא מוגבלת בטמפרטורות חוץ בין 15- מעלות בחורף ו- 45  מעלות בקיץ.

כמו כן למערכת ה MULTI V SPACE הייחודית יתרונות רבים לאדריכלים ולמתכננים ביניהם:
ביטול הצורך בקומה טכנית בבניינים גבוהים בעלי 10 קומות ומעלה, היות והחלל המוקצה ליחידת העיבוי יכול להיות חלל כל שהוא במרחב הדירה או הקומה, כשיש אפשרות לסחרור אוויר חיצוני דרך יחידות העיבוי המצוידות במפוחים צנטריפוגליים שמסוגלים להתגבר על מפלי לחץ ולהתחבר לתעלות סחרור האוויר.
יתרון נוסף של המערכת הוא בחיסכון מקום בשטחי שרות ובניה ופיתרון לאוורור המעבה במסתורי כביסה או בפירים בבניינים גבוהים.

DAIKIN
מיצובישי
LG
אלקטרה
חימום תת רצפתי  
מפזרי אויר  
חדשות
דרושים ראשי צוותים
טכנאי מיזוג אויר להתקנת מערכות מיזוג חכמות, שכר גבוה ורכב צמוד למתאימים
שנות נסיון:5-6 שנים
איזורים: ראשון לציון חולון בת ים
מוסר עבודה גבוה, הגדלת ראש ויצירתיות, ניסיון טכני, חשמלאי/ רישיון חשמל- יתרון, תודעת שירות גבוהה, יחסי אנוש מעולים, אמינות, חריצות, מוטיבציה גבוהה.
- רישיון נהיגה בתוקף.

דרושים עוזרי מתקין
עוזרים למתקין מערכות מיזוג אויר עם רקע טכני, יתרון לבעלי ניסיון

פותח ע"י סופטמדיה בניית אתרים