פרופיל חברה > איך בוחרים מזגן? > טכנולוגיית אינוורטר

יתרונות מערכת מיזוג מסוג אינוורטר:                                 
חיסכון עד 50% בעלויות החשמל בהשוואה למערכת מסוג מהירות קבוע
ON-OFF ,חימום שאינו מייבש, בניגוד למזגני on-off מהדור הישן , עבודה בתנאי חוץ קיצוניים, חימום בחורף גם בטמפ' מינוס 10 - מעלות בחוץ ,יחידה חיצונית אחת, (אסטטיקה) לא עוד מספר רב של מנועים מסביב לבית, היחידה מווסת את התפוקה לפי דרישה מ10% עד 100% צריכת חשמל , אפשרות לפיקוד מרכזי לכל הבית עם ממשק לבית חכם, שליטה מאינטרנט, פיקוד לכל קומה ועוד..

 מהי טכנולוגיית מזגן INVERTER וכיצד היא פועלת ?...

INVERTER –תהליך אינוורטר הוא תהליך בו ממירים זרם חילופין (AC) לזרם ישר (DCע"י המרה זו ניתן לווסת את ההספק החשמלי או התדר של רכיבי מערכת המיזוג ולשלוט על תפוקת המזגן ותצרוכת החשמל בין 10%-100%       

המדחס- הרכיב העיקרי ששונה הוא המדחס, לב המערכת. המדחס במערכת אינוורטר הינו מנוע המסוגל לשנות את מהירותו על ידי שינוי בהספק החשמלי או התדר בו הוא עובד, שינוי המהירות (מהירות הסיבוב של המדחס) מגדילה ומקטינה את תפוקת מערכת מיזוג האוויר ותצרוכת החשמל בהתאם.   

 שסתום התפשטות – במערכת אינוורטר הוחלף רכיב ההתפשטות הפשוט והלא יעיל (צינורית הקפילר) בשסתום התפשטות אלקטרוני השולט בלחצי העבודה, זרימת הקרר (גז הקירור) של המערכת באופן מדויק ויעיל הרבה יותר.

מנועי מפוחים- מנועי המפוחים (המאווררים ביחידות החיצונית והפנימית) צריכים גם הם להיות במהירות משתנה. זאת בכדי לסייע לשליטה טובה יותר בניצולת הכוללת של מערכת מיזוג אויר, ברוב מערכות המיזוג מותקנים מנועי מפוחים בטכנולוגיית אינוורטר על מנת להגיע לדיוק ויעילות מקסימליים.

 מערכת בקרה- מערכת הבקרה של מערכות מסוג אינוורטר הן ה"מוח" של המערכת. מערכת הבקרה מתאמת בין הרכיבים השונים, תנאי מזג האוויר ודרישות המשתמש במערכת. מערכת הבקרה היא האחראית לשילוב הטוב של חיסכון בחשמל ונוחות.

התקנה ואחזקה- התקנת מערכות VRV אינה שונה בהרבה מהתקנת מזגנים אחרים.
כל יחידות הפנים מחוברות למעבה ע"י צנרת גז ומפצלים מיוחדים, המסופקים ע"י היצרן. אחזקת המערכת הינה קלה ונוחה. המדחסים הם מדחסי
Scroll ולכן אין צורך בשרות למדחסים, וכל מדחס מהווה חלק קטן יחסית ממערכת כולה, ובמקרה הצורך ניתן להחלפה נוחה ומהירה.

החזר השקעה- מערכת VRV לכאורה יקרה ממערכות רגילות, אך זאת למראית עין בלבד.
עלויות ההקמה הגבוהות יחסית מוחזרות תוך מספר שנים בודדות בעלויות הנמוכות של האחזקה השוטפת וצריכת החשמל המופחתת בהשוואה למזגנים הרגילים.
עם הזמן, בהמשך למעבר של כל מערכות מיזוג האוויר לגזים ה"ירוקים", פערי המחירים
בין מערכות  VRV 
לבין מזגנים הקונבנציונאליים צפויים להצטמצם באופן משמעותי.
DAIKIN
מיצובישי
LG
אלקטרה
חימום תת רצפתי  
מפזרי אויר  
חדשות
דרושים ראשי צוותים
טכנאי מיזוג אויר להתקנת מערכות מיזוג חכמות, שכר גבוה ורכב צמוד למתאימים
שנות נסיון:5-6 שנים
איזורים: ראשון לציון חולון בת ים
מוסר עבודה גבוה, הגדלת ראש ויצירתיות, ניסיון טכני, חשמלאי/ רישיון חשמל- יתרון, תודעת שירות גבוהה, יחסי אנוש מעולים, אמינות, חריצות, מוטיבציה גבוהה.
- רישיון נהיגה בתוקף.

דרושים עוזרי מתקין
עוזרים למתקין מערכות מיזוג אויר עם רקע טכני, יתרון לבעלי ניסיון

פותח ע"י סופטמדיה בניית אתרים